Marcin Gągała
Marcin Gągała
2022-01-07
Rewelacja, polecamy wypożyczenia kampera na zimę. W środku cieplutko nawet przy -19.Obsługa bardzo miła, wszystko wytłumaczyli przed wyjazdem co i jak obsługiwać.
Maciej Waga
Maciej Waga
2021-11-15
Pierwszy wyjazd kamperem i od razu byliśmy zachwyceni samochodem. Najlepszy wyjazd na urlop. Wybraliśmy się na Hel i okolice. Rewelacyjny kontakt z firmą Kamperomania.pl. Na pewno wrócimy po kamper w następnym sezonie.
Paweł Hajduga
Paweł Hajduga
2021-11-15
Bardzo kompetentne i pomocne podejście. Wypożyczyliśmy w dwie rodziny dwa kampery, właściciel pomógł nam je dopasować do naszych planów i potrzeb ( małe dzieci, niezależne łóżka, wycieczka objazdowa itp.) Samochody w idealnym stanie technicznym, prawie nowe, wyposażone we wszelkiej maści gadżety od mebli biwakowych, kabli i markizy, aż po naczynia, oraz chemię i papier do toalety chemicznej. Przed wydaniem zrobiono nam wyczerpujący instruktarz, a w trakcie podróży telefonicznie uzyskaliśmy pomoc techniczną w kwestii ogrzewania ( na marginesie, działa świetnie i jesienne, czy zimowe podróże to świetny pomysł ). Na początku mieliśmy obawy co do bardzo precyzyjnej umowy, obwarowanej karami ale z perspektywy, widząc jaki to sprzęt rozumiem prezyzyjnie podejście do kontroli stanu sprzętu zarówno podczas wydania jak i odbioru. Wszystko było Ok - kaucja zwrócona ? Polecamy zdecydowanie, wystarczy wymyśli kierunek, a ta firma ogarnie resztę .
Igor
Igor
2021-10-15
Miła, profesjonalna obsługa, dzięki której odbyliśmy podróż życia, polecam
Paweł Herbut
Paweł Herbut
2021-10-15
Fachowa pomoc i obsługa. Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z caravaningiem, jak również bardziej doświadczonym kamperowiczom!!! Na wakacje w Chorwacji z całą rodziną polecam Roller Team 279M!!!
Paweł H (Herbatnik)
Paweł H (Herbatnik)
2021-10-15
Fachowa pomoc i obsługa. Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć swoją przygodę z caravaningiem, jak również bardziej doświadczonym kamperowiczom!!!
Baza _ul. E. Plater
Baza _ul. E. Plater
2021-10-04
Dziękujemy za wypożyczenie kampera - dzięki niemu mieliśmy świetne wakacje. Blisko ale wyjazd był znakomity! Trochę namieszaliśmy przed wyjazdem z terminami ale po rozmowie z Właścicielami wszystko doskonale poukładaliśmy. Dziękujemy za udany wyjazd! Kamper - świetna sprawa! Dzieciaki po przyjeździe nie chciały opuścić auta 🙂 Polecamy wszystkim
Soni Q
Soni Q
2021-09-28
Mimo, iż była to nasza pierwsza wyprawa kamperem wszystko wyszło idealnie. Nowe wysokiej klasy kampery w pełni wyposażone we wszystko co potrzebne na beztroski wyjazd. Szybka i fachowa obsługa. Bezpośredni, bezproblemowy i łatwy kontakt telefoniczny z wynajmującym. Kamper przekazano nam w pełni gotowy do drogi nic tylko wsiadać i jechać. Szczegółowe i kompletne szkolenie z obsługi zapewnia komfort własny oraz pewność obsługi pojazdu. Przekazanie jak i zwrot samochodu przeprowadzone sprawnie i szybko. Podsumowując – wakacje super, sprzęt super, wsparcie oraz rozliczenia bez problemowe. Już planujemy kolejny wyjazd. POLECAMY GORĄCO!!!
Justyna Pawlikowska
Justyna Pawlikowska
2021-08-29
Dzięki Kamperomanii odbyliśmy podróż życia ? bardzo profesjonalna ekipa i pomocna na każdym kroku! Saludos!
Maciej K
Maciej K
2021-08-18
Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo i wiele ciekawych rad. Kamper nowiusieńki ,czysty i dobrze przygotowany. Wszystko na czas, bez żadnych opóźnień. Zwrot kampera również bez żadnych problemów. Zdecydowanie polecam.

Wynajmij kampera już dziś!

Jeśli nigdy nie podróżowałeś kamperem, musisz to przeżyć chociaż raz w życiu.
Na skróty

Informacje w pigułce

Wyposażenie

Kamper ma wszystko czego potrzebujesz. Ciepła woda, wyposażenie kuchenne, stolik i krzesła kempingowe, markiza, bagażnik na rowery, klimatyzacja postojowa

Czytaj więcej >>

Cennik

Już od 320 zł / dzień. Brak opłaty serwisowej (przy wynajmie na min. 7 dni). Brak opłaty za dodatkowe wyposażenie.

Czytaj więcej >>

Dlaczego My?

Brak opłat serwisowych. Brak limitu kilometrów. Brak opłat za dodatkowe wyposażenie. Parking gratis

Czytaj więcej >>

Czemu kamperem?

Nieskrępowana wolność: śpisz gdzie chcesz, jedzenie masz ze sobą, nie martwisz się w czasie podróży gdzie jest toaleta

Czytaj więcej >>

Procedura wynajmu

Rezerwacja wstępna, wpłata zaliczki, wpłata pozostałej części do 2 tygodni przed odbiorem, wpłata kaucji najpóźniej dzień przed wynajmem

Czytaj więcej >>

Kampery na sprzedaż

Kup luksusowy kamper marki Roller Team w atrakcyjnej cenie. Wszystkie modele, jazdy próbne, montaż akcesoriów

Czytaj więcej >>

Serwis

Montaż solarów, klimatyzacji, markiz. Serwis przyczep. Sklep z częściami. Naprawy powypadkowe

Czytaj więcej >>

Opinie klientów

Poznaj opinie naszych klientów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać.

Czytaj więcej >>