Jesteśmy miłośnikami sportów ekstremalnych.

Uprawiamy takie sporty jak kitesurfing, paralotniarstwo, speedriding, jazda na nartach i snowboardzie poza trasami czy jazda na motorze enduro.

Na zakup pierwszego kampera wpadliśmy przy okazji odwiedzania różnych kitesurfingowych miejsc w Europie – głównie w Danii. Pomyśleliśmy sobie, że fajnie byłoby każdego dnia budzić się tuż nad wodą i od razu wiedzieć czy wieje.

Podejrzewaliśmy też, że kamper idealnie sprawdzi się w czasie wyjazdów w Alpy. Lubimy jazdę w puchu więc fajnie byłoby jeździć w miejsca gdzie akurat spadnie najwięcej śniegu. Bez kampera musielibyśmy rezerwować noclegi w ostatniej chwili a wtedy często większość tanich kwater jest już zarezerwowana.
Byliśmy już na kilku wyjazdach zimowych i kamper sprawdza się doskonale!

Prowadzimy też sklep z prezentami ekstremalnymi:
http://www.prezentzycia.pl
Działamy już ponad 7 lat i przez ten czas obdarowaliśmy ponad 22000 osób!
Oferujemy m. in. loty paralotnią i motolotnią, skoki spadochronowe, jazdy samochodami rajdowymi, off road i wiele innych atrakcji – także dla osób, które wolą mniej ekstremalne przeżycia – jak np. masaże lub SPA.
Więc jeśli oprócz wypożyczenia kampera chcecie też sprawić niezapomniany prezent Waszym bliskim zapraszamy na naszą stronę: http://www.prezentzycia.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami: +48 577 300 366

Podróżuj tak, jak nasi

Klienci

Kampery

Do wypożyczenia

Roller Team 284TL / 285 TL – 5 os.

Bez alkowy, 1x284 TL, 1x285TL, 1xHoron 84XT, duży garaż, ogromne łóżko dla 3 osób, możliwość podzielenia na 2 osobne łóżka, 284 TL - zamykane drzwi do sypialni

Roller Team 279M – 6 os.

Alkowa, dla 6 osób, 2 sztuki, spanie dla 8 osób, duży garaż

Roller Team 295 TL / 298 TL – 5 os.

Bez alkowy, 2 wersje: manual i automat, duża kanapa, regulacja wysokości tylnego łóżka, duży garaż