Chcesz poczuć nieskrępowaną wolność?
Wynajmij kampera!

Możesz spać gdzie chcesz
Nie martwisz się w czasie podróży gdzie jest toaleta
Jak jesteś głodny to zatrzymujesz się i przygotowujesz ciepły posiłek tak jak w kuchni.
Jesteś zmęczony? Idziesz spać do wygodnego łóżka

Kamper to naprawdę przenośny dom na kółkach.
Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie jechał kamperem to zawsze zaskakuje go na początku komfort podróżowania, a szczególnie to,  że można w każdej chwili przespać się w wygodnym łóżku. Dzięki temu nawet najdłuższe trasy nie są uciążliwe.
A wzięcie pierwszego gorącego prysznica zawsze powoduje, że zaczynasz czuć się jak w domu ?

Kolejną zaletą podróżowania kamperem jest możliwość przygotowania ciepłego posiłku w każdej chwili. Nie trzeba szukać restauracji lub martwić się, że restauracje lub sklepy będą zamknięte.
Chcesz skorzystać z toalety? Możesz to zrobić w każdej chwili! Nie musisz szukać stacji benzynowych albo załatwiać się w krzakach.
Możesz nawet wziąć ze sobą swoją kartę do dekodera i oglądać te same programy co w domu ?

Boisz się, że nie będziesz mógł wziąć wszystkich potrzebnych rzeczy? Z kamperem to nie problem. Do dużego garażu z tyłu kampera zmieści się dosłownie wszystko! Dodatkowo z tyłu kampera jest bagażnik na 4 rowery.

Lubisz zwiedzać ciekawe miejsca?
Dzięki wypożyczeniu kampera możesz takich miejsc zobaczyć dużo więcej bo nie będziesz musiał za każdym razem wracać na noc do tego samego miejsca. Dodatkową zaletą takiego podróżowania jest to, że możesz stanąć na noc na parkingu w ładnym widokowo miejscu i cieszyć się pięknym widokiem o zachodzie Słońca lub rano gdy miejsce nie jest oblegane przez tłumy turystów.
Czasami masz wrażenie jakbyś właśnie zbudował domek w pięknym odludnym miejscu i spędził w nim pierwszą noc.
Takie podróżowanie ma jeszcze jedną zaletę:
Nie musisz każdego dnia martwić się o to gdzie będziesz spać. Odpada więc problem ze znajdowaniem kwater lub miejsc na polach namiotowych. Możesz podróżować na totalnym spontanie i w ostatniej chwili zmieniać plany! Poczucie absolutnej wolności jest naprawdę niesamowite.

Podróżowanie kamperem jest tańsze niż myślisz!
Śpiąc na dziko oszczędzasz na noclegu a nawet na kempingu noclegi są dużo tańsze niż w apartamentach a komfort spania jest prawie taki jak w domu.
Dzięki samodzielnemu przygotowywaniu posiłków nie musisz chodzić do restauracji. Pamiętaj też o tym, że w restauracjach do ceny posiłków musisz też czasami doliczyć cenę piwa lub innego alkoholu a do kampera możesz zabrać zapas piwa na cały wyjazd!

Gdzie jechać?
Najbardziej polecamy Chorwację ze względu na małą odległość od Polski, słoneczną pogodę i niskie ceny.
Oczywiście cała Europa też stoi otworem.
Polecamy też Norwegię. Wg nas jest to jeden z najpiękniejszych krajów na Świecie. Piękne fiordy, niezliczona ilość wodospadów, dzikie pustkowia, niesamowite drogi widokowe w górach powodują, że koniecznie powinieneś odwiedzić ten kraj.

Naszym kamperem możesz też jechać na narty w Alpy!
Nie płać za noclegi i ruszaj na stok prosto z parkingu!
Ta opcja jest szczególnie atrakcyjna jeśli chcesz wybrać się na narty na Święta lub w Sylwestra. Noclegi są wtedy bardzo drogie i często jest problem z wolnym miejscami.
Jeśli chcesz zwiedzić kilka ośrodków narciarskich lub pojechać akurat tam gdzie spadło najwięcej śniegu wyjazd kamperem to najlepszy wybór.
Martwisz się, że buty narciarskie i mokre rzeczy nie będą schły? Niepotrzebnie. Dzięki ogrzewaniu nawiewowemu, które działa też w garażu wszystko schnie błyskawicznie.

Poniżej linki do stron z campingami i miejscami postojowymi w całej Europie:
http://www.campercontact.com/ – miejsca postojowe
http://www.eurocampings.pl – Polska strona z campingami w Europie.

Jeśli dalej zastanawiasz się czy warto wybrać się w podróż kamperem
Skontaktuj się z nami